1. Wspominane w dzisiejszej liturgii wydarzenie znad Jordanu, gdzie Pan Jezus przyjął chrzest, a także gdzie Bóg potwierdził, że jest On Jego Synem, kończy okres Narodzenia Pańskiego. Od jutra rozpoczyna się tak zwany okres zwykły – w ciągu roku. Jednak w polskiej tradycji przedłużamy śpiewanie kolęd do 2 lutego, czyli do święta Ofiarowania Pańskiego, zwanego u nas świętem Matki Bożej Gromnicznej, które bezpośrednio wiąże się z Bożym narodzeniem.
 2. Msze w Krasiczynie wieczorem o 17.30.
 3. We wtorek spotkanie młodzieży z grupy ewangelizacyjnej „Effatha”.
 4. Spotkanie ministrantów w środę o godz. 16.30.
 5. W środę na godz. 17.00 zapraszamy na Godzinki do św. Michała Archanioła, a po Mszy św. Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 6. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 7. Msza Św. w Mielnowie i Chołowicach w piątek o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.
 8. W piątek spotkanie młodzieży KSM i Akcji Katolickiej.
 9. Bóg zapłać parafianom: Tokarz Małgorzata, Ostrowska Adela i Martyna, Karbowniczyn Agnieszka, Szuban Małgorzata, Szuban Barbara, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Pańczyszyn Stanisława, Ewa Raba, Eugeniusz Martyński, Krystyna Katan, Adam Martyński, w Korytnikach: Kupińska Anna, Litwin Stanisława.
 10. Dzieci i młodzież z Gminnego Ośrodka Kultury w Krasiczynie zapraszają na „JASEŁKA” – 14.01.2017r. o godz. 16.00 (sobota) w sali GOK-u w Krasiczynie.
 11. Natomiast w niedzielę 15.01 2017r., jak to już jest w tradycji naszej parafii, na godz. 15.00 na wspólne kolędowanie do Zamku zaprasza Akcja Katolicka.
 12. Zakończyła się wizyta duszpasterska zwana Kolędą. Jeśli ktoś z różnych powodów nie mógł przyjąć księdza po kolędzie w minionym czasie, a pragnie to uczynić – prosimy by zgłosił się do kancelarii parafialnej i ustalił termin wizyty. Pragniemy podziękować za gościnność, dobre słowo, miłe przyjęcie, otwartość serca i składane ofiary – Bóg zapłać! – DUSZPASTERZE.
 13. Do podziękowań dołączają się również Siostry Służebniczki, za wszelkie wsparcie okazane przy okazji nabywania opłatków – serdeczne Bóg zapłać!