1. Dzisiaj rozpoczynamy adwentowe oczekiwanie na przyjście Zbawiciela. Wraz z Adwentem rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski. W Kościele w Polsce podejmujemy dwuletnią tematykę związaną z sakramentem bierzmowania pod ogólnym hasłem: „Duch, który umacnia miłość…”.
 2. Msze Święte roratnie ku czci Maryi Niepokalanej w dni powszednie o godz. 6.30 niech będą naszą odpowiedzią na zachętę do ciągłego czuwania, na roraty zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i dorosłych. Wieczorem Eucharystia o 17.30.
 3. Jutro, 4 grudnia wspomnienie św. Barbary, otaczamy modlitwą bezrobotnych i poszukujących pracy. Po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlitewnej.
 4. We wtorek spotkanie grupy Effatha.
 5. W środę wspominamy św. Mikołaja. Pamiętamy o tych, którzy obdarują nas upominkami. O godz. 16.45 spotkanie ministrantów, po Mszy św. spotkanie na sali gimnastycznej.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek modlitwy Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu.
 8. W piątek czcimy Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny. Z racji uroczystości nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Chociaż jest to dzień pracy, zachęcamy do licznego udziału we Mszy Świętej. W Krasiczynie Msze św. 6.30 i 17.30. W Mielnowie i Chołowicach o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00. W tym dniu jest również godzina łaski od 12.00 do 13.00 zachęcamy do upraszania potrzebnych łask przez orędownictwo Maryi.
 9. W piątek spotkanie młodzieży KSMu i Akcji Katolickiej.
 10. Bóg zapłać parafianom: Pankiewicz Krystyna, Krupa Danuta, Duda Władysława, Wieczorek Bogusława, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Gajda Agnieszka, Witko Danuta, Kindlik Jolanta, Głowacz Ryszard, Stawarz Grażyna, w Korytnikach: Kądziołka Teresa, Grzybek Janina.
 11. Siostry Służebniczki będą rozprowadzać opłatki w przedsionku kościoła.
 12. Są do nabycia Świece Wigilijne w zakrystii.
 13. Dzisiejsza taca na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 14. W przyszłą niedzielę będziemy modlić się i zbierać ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie, zbiórka do puszek na ten cel.
 15. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia niech Maryja Niepokalana oświeca każdą chwilę życia.