1. Dzisiaj możemy uzyskać odpust zupełny za pobożne, publiczne odmówienie hymnu „O Stworzycielu”.
 2. W poniedziałek (tradycyjnie drugi dzień Zielonych Świąt), obchodzimy święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła. Mszy Św. w Chołowicach i Mielnowie w poniedziałek o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.30.
 3. W poniedziałek spotkanie Grupy modlitewnej.
 4. We wtorek 22 w sposób szczególny przyzywamy wstawiennictwa św. Jana Pawła II. Spotkanie ministrantów o godz. 16.30, spotkanie przygotowujących się do bierzmowania – klasy II, po Mszy św. i nabożeństwie.
 5. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem majowym.
 6. W środę spotkanie młodzieży klas III przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po nabożeństwie.
 7. W tym tygodniu, w czwartek, będziemy obchodzili święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana. Niech to będzie dzień szczególnej modlitwy naszej wspólnoty parafialnej za powołanych do kapłaństwa, o ich świętość i wytrwałość w kapłańskim posługiwaniu.
 8. Mszy Św. w Mielnowie, Chołowicach i Korytnikach w piątek nie będzie.
 9. W piątek spotkanie młodzieży KSM.
 10. W sobotę zapraszamy wszystkich do modlitwy w Dniu Matki. Żyjącym mamom chcemy wypraszać obfitość Bożych łask, a zmarłym radość wieczną.
 11. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o godz. 16.30.
 12. Bóg zapłać parafianom: Leszczuch Izabela, Podolak Sabina, Stelmaszczyk Mirosław, Kochanowicz Jan, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Mucha Bernadeta, Podolak Dariusz, Podolak Maria, Ściera Zdzisław, Stelmaszczyk Lucyna, w Korytnikach: Wolanin Jadwiga, Sup Maria.
 13. Msza św. na Dybawce Górnej przy krzyżu, w sobotę o godz. 18.00.
 14. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Trójcy Przenajświętszej.
 15. Bóg zapłać za pracę przy drzewie na przyszłą zimę, zostało zrobione ponad połowę pracy, dlatego bardzo proszę w najbliższą sobotą na godz. 9.00 o dalszą pomoc.
 16. Pielgrzymka do Markowej, Łańcuta i Jodłówki w sobotę 2 czerwca, będzie kosztowała 70 zł.
 17. Msza św. z Róży Rodziców Matki Bożej Gromnicznej, w intencji dzieci o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski – 27.05 o godz. 11.00.
 18. Do stanu małżeńskiego przygotowują się:

Krzysztof Michał Zwoliński, s. Henryka i Bogumiły Wilczek, ur. w Przemyślu, zam. w Krasiczynie z Ksenią Wiktorią Malską, c. Mariana i Edyty Mądro, ur. w Rzeszowie, zam. w Ropczycach. Zapowiedź I

Marcin Jan Hamryszczak, s. Jana i Barbary Litwin, ur. w Przemyślu, zam. w Korytnikach z Justyna Anną Kolanowską, c. Kazimierza i Heleny Buzowicz, ur. w Jarosławiu, zam. w Makowisku. Zapowiedź II.