1. Procesja eucharystyczna wokół naszego kościoła w oktawie Bożego Ciała jest codziennie po Mszy św. o godz. 18.00.
 2. W poniedziałek spotkanie Grupy modlitewnej.
 3. W środę spotkanie ministrantów ogodz.16.30.
 4. W środę Godzinki do Św. Michała Archanioła o 17.30 i wizyta ks. Roberta, nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z nabożeństwem czerwcowym.
 5. W najbliższy czwartek, 7 czerwca, zakończenie oktawy Bożego Ciała, poświęcenie wianków i błogosławieństwo dzieci. Zapraszamy wszystkie dzieci i ich rodziców na ten szczególny dzień i błogosławieństwo.
 6. Msza św. z Róży Rodziców, im. św. Jana Pawła II w int. dzieci o błogosławieństwo Boże i opiekę świętego patrona – w czwartek o 18.00.
 7. Msze św. w czwartek w Chołowicach i Mielnowie o 16.00, w Korytnikach o 17.30, w Krasiczynie o 18.00.
 8. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa, w tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 9. Mszy Św. w Mielnowie, Chołowicach i Korytnikach w piątek nie będzie.
 10. W piątek spotkanie młodzieży KSM-u i Akcji Katolickiej.
 11. Rekolekcje dla młodzieży – klas III gimnazjum przed bierzmowaniem odbędą się w Dubiecku, rozpoczął się w piątek i potrwają do niedzieli.
 12. W sobotę wspomnienie Niepokalanego Serca NMP.
 13. Bóg zapłać parafianom: Topolska Maria, Karbowniczyn Agnieszka, Szuban Małgorzata, Szuban Barbara, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Stelmaszczyk Irena, Tokarz Małgorzata, Krawiec Elżbieta, Buczek Krystyna, Pańczyszyn Stanisława, w Korytnikach: Bednarczyk Małgorzata, Wilk Agnieszka.