1. Dzisiaj rozpoczynamy adwentowe oczekiwanie na przyjście Zbawiciela. Wraz z Adwentem rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski pod hasłem: „W mocy Bożego Ducha”.
 2. Msze Święte roratnie ku czci Maryi Niepokalanej w dni powszednie o godz. 6.30 niech będą naszą odpowiedzią na zachętę do ciągłego czuwania, na roraty zapraszamy dzieci z lampionami, młodzież i dorosłych. Wieczorem Eucharystia o 17.30.
 3. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie grupy modlitewnej.
 4. We wtorek wspomnienie św. Barbary, dziewicy i męczennicy.
 5. W środę spotkanie ministrantów o godz. 16.30.
 6. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
 8. W czwartek wspominamy św. Mikołaja i modlimy się o Ratowania Dusz od Potępienia Wiecznego, a później adoracja Najświętszego Sakramentu.
 9. W piątek odwiedzamy chorych od godz. 8.00.
 10. W piątek Msze Św. w Chołowicach i Mielnowie o 16.00, w Korytnikach o 17.00.
 11. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 12. W sobotę czcimy Niepokalane Poczęcie Najświętszej Maryi Panny. Msze Święte w Krasiczynie o 8.00 i 17.30. W Mielnowie i Chołowicach o 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00. W tym dniu jest również godzina łaski od 12.00 do 13.00 zachęcamy do upraszania potrzebnych łask przez orędownictwo Maryi.
 13. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o godz. 16.30.
 14. Bóg zapłać parafianom: Kubik Izabela, Kubik Agnieszka, Dziuban Irena, Raczkowska Barbara, za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W piątek po Mszy św. wieczornej prosimy parafian: Kurasz Danuta, Szafrańska Barbara, Amarowicz Andrzej Szal Monika, Rodzeń Wioletta, w Korytnikach: Świst Bożena, Rakoczy Wiesława.
 15. Siostry Służebniczki będą rozprowadzać opłatki w przedsionku kościoła.
 16. Są do nabycia Świece Wigilijne w zakrystii.
 17. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na Seminarium Duchowne w Przemyślu.
 18. W przyszłą niedzielę będziemy modlić się i zbierać ofiary na pomoc Kościołowi na Wschodzie, zbiórka do puszek na ten cel.
 19. Serdeczne podziękowanie za zbiórkę dla Iwonki Blok!