1. Dzisiejsza niedziela kieruje nasz wzrok w stronę Świętej Rodziny z Nazaretu. Liturgia zaprasza nas nie tylko do zawierzenia naszych najbliższych Jezusowi, Matce Bożej i św. Józefowi, ale nade wszystko do kształtowania codziennego życia na wzór Świętej Rodziny. Przeżyjmy ten dzień, poświęcając więcej uwagi naszym najbliższym, aby świętowanie niedzieli było czasem prawdziwie dla Boga i rodziny.
 2. Jutro ostatni dzień roku kalendarzowego. Zapraszamy na specjalne nabożeństwo o godz. 17.00, podczas którego będziemy dziękowali Panu Bogu za dar czasu i upraszali łaski na dni nowego roku.
 3. We wtorek, 1 stycznia, uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze Święte w porządku niedzielnym. Rozpocznijmy nowy rok, upraszając orędownictwa Bożej i naszej Matki. Tego dnia w łączności z Kościołem powszechnym będziemy modlili się o pokój na świecie.
 4. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 5. W tym tygodniu pierwszy czwarte, piątek i sobota miesiąca.
 6. W piątek odwiedzamy chorych od godz. 8.00.
 7. Mszy Św. w piątek w Chołowicach i Mielnowie o godz. 16.00, natomiast w Korytnikach o 17.00.
 8. W piątek Msza św. w 1 rocz. śmierci +Małgorzaty Koralatowicz.
 9. Wizyta duszpasterska: w środę, czwartek od 15.30 do 21.00 i sobotę od godz. 9.00 do 20.00 – ks. Szymon w Korytnikach, ks. Proboszcz na Śliwnicy. W czasie kolędy Msze św. rano o 7.00 i wieczorem o 17.30.
 10. Bóg zapłać parafianom: Łysejko Zygmunt, Sajdak Urszula i Marzena, Łukasiewicz Danuta, Maliczowska Maria, Szczepańska Renata za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Sus Maria, Holicka Ewa, Holicka Marzena, Holicka Bożena, Holicki Jan w Korytnikach: Mucha Danuta, Pawłowska Władysława.
 11. W przyszłą niedzielę uroczystość Objawienia Pańskiego, tzw. święto Trzech Króli. Tego dnia w kościele błogosławimy kadzidło i kredę, którą – zgodnie z dawnym polskim zwyczajem – na drzwiach naszych domostw nakreślimy pierwsze litery imion Mędrców ze Wschodu: Kacpra, Melchiora i Baltazara. Po literach C + M + B napiszemy cyfry roku Pańskiego 2019, co tłumaczymy również jako prośbę, aby Chrystus błogosławił nasz dom: Christus mansionem benedicat.
 12. Za tydzień składa na misje oraz na WSD.