1. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.
  2. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  3. W piątek Mszy Św. w kościołach dojazdowych nie będzie.
  4. W piątek spotkanie Akcji Katolickiej.
  5. Wizyta duszpasterska: od poniedziałku do piątku w godz. od 15.30 do 21.00 i sobotę od godz. 9.00 do 20.00 – ks. Szymon w Korytnikach, Krasiczyn od Dybawki, ks. Proboszcz na Śliwnicy, Krasiczyn od Śliwnicy. W czasie kolędy Msze św. rano o 7.00 i wieczorem o 17.30.
  6. Bóg zapłać parafianom: Holicka Ewa, Holicka Marzena, Holicka Bożena, Holicki Jan za złożoną ofiarę na kwiaty i troskę o porządek w naszym kościele w minionym tygodniu. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Krzysik Aneta, Rzepczyńska Marzena, Holicka Elżbieta, Bram Maria, Pankiewicz Joanna, w Korytnikach: Litwin Elżbieta, Litwin Renata.
  7. Młodzi artyści z Gminnego Ośrodka Kultury w Krasiczynie zapraszają wszystkich na „Widowisko Świąteczne” w niedzielę 13 stycznia o godz. 15.00 w GOKu w Krasiczynie.
  8. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 Msza św. z Róży Matki Bożej Gromnicznej za dzieci.
  9. Za tydzień odwiedzi na Misjonarz ks. Paweł Knurek z Białorusi – zbiórka do puszek na potrzeby jego parafii.