1. Niedziela Dobrego Pasterza ukazuje nam Chrystusa zatroskanego o zbawienie wszystkich, których powierza Mu Bóg Ojciec. Szczególnym znakiem tej pasterskiej miłości są sakramenty św., których sprawowanie Chrystus pozostawia swoim uczniom i ich następcom.
  2. Dzisiaj nabożeństwo majowe o godz. 16.30, a przez cały tydzień po Mszy św. wieczornej.
  3. W poniedziałek spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 17.00 (proszę zabrać komeżki pierwszokomunijne), natomiast po Mszy św. i majówce spotkanie Grupy modlitewnej.
  4. Zbiórka ministrantów w środę o godz. 16.30.
  5. W środę godzinki do św. Michała Archanioła o godz. 17.00, a na Mszy św. będzie ks. Robert – Michalita. Nabożeństwo majowe połączone z nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  6. W czwartek święto św. Andrzeja Boboli, patrona Polski, modlitwy ratowania dusz od potępienia wiecznego połączone z majówką i adoracja Najświętszego Sakramentu.
  7. W piątek Msze św. w Chołowicach i Mielnowie o 16.00, w Korytnikach o 17.30.
  8. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
  9. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o godz. 16.30.
  10. Bóg zapłać rodzicom dzieci rocznicy I Komunii za posprzątanie i udekorowanie kościoła. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Prokopska Elżbieta, Osiadły Alicja, Pańczyszyn Tadeusz, Kołodziej Zofia, Pańczyszyn Agnieszka, w Korytnikach: Krzywińska Izabela, Budzińska Teresa.
  11. W przyszłą niedzielę 3 w miesiącu – składka inwestycyjna.