1. Czterdzieści dni po zmartwychwstaniu Chrystus wstąpił do nieba. Pamiątkę tego wydarzenia Kościół celebruje dzisiaj.
 2. Czerwiec to tradycyjnie miesiąc szczególnego kultu Najświętszego Serca Pana Jezusa. Dzisiaj nabożeństwo czerwcowe o godz. 16.30, w tygodniu po Mszy św. wieczornej.
 3. Trwamy w oczekiwaniu na zesłanie Ducha Świętego. Nowenna przygotowująca nas do tej uroczystości odprawiana jest codziennie po Mszy św. wieczornej.
 4. W poniedziałek spotkanie kandydatów na ministrantów o godz. 17.00, natomiast po Mszy św. spotkanie młodzieży przed bierzmowaniem klas VIII i III gimnazjum.
 5. Zbiórka ministrantów w środę po Mszy św.
 6. W środę nabożeństwo czerwcowe połączone z nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
 7. W czwartek będziemy przeżywać 110 rocznicę powstania Szkoły Podstawowej i 10 lecie nadania imienia św. Jadwigi Królowej, połączone z udzieleniem sakramentu bierzmowania naszej młodzieży – Msza św. o godz. 11.00.
 8. W tym tygodniu pierwszy czwartek i piątek miesiąca.
 9. W czwartek modlitwy ratowania dusz od potępienia wiecznego i adoracja Najświętszego Sakramentu po niej spotkanie Grupy modlitewnej.
 10. W piątek Msze św. w Chołowicach i Mielnowie o 16.00, w Korytnikach o 17.30. W piątek spotkanie młodzieży KSMu.
 11. W sobotę spotkanie Gwiazdeczek Maryi o godz. 16.30.
 12. Bóg zapłać rodzicom młodzieży przygotowującej się do bierzmowania za sprzątanie w sobotę i prosimy jeszcze na środę. W sobotę na godzinę 9.00 prosimy parafian: Zwolińska Józefa, Sekuła Dorota, Partyka Krystyna, Majchrowicz Henryk, Majchrowicz Maria, w Korytnikach: Sup Maria, Wolanin Jadwiga.
 13. Zbiórka makulatury na studnie w Afryce.
 14. Piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbywa się w dniach od 4 do 15 lipca. W pielgrzymce może uczestniczyć każdy kto akceptuje jej religijny charakter (codzienna Msza św., medytacja, konferencja, wspólne modlitwy, nabożeństwa). Każdy pątnik zapisuje się u Księdza Przewodnika grupy, w której chce pielgrzymować. Grupa św. Józefa – informacje w zakrystii.