WIZYTACJA KANONICZNA
W dniach od 3 do 5 marca w naszej parafii odbywała się wizytacja kanoniczna ks. Arcybiskupa Adama Szala. W piątek ks. Arcybiskup odwiedził Szkołę Podstawową im. św. Jadwigi Królowej gdzie uczestniczył w akademii przygotowanej z tej okazji, spotkał się z dziećmi i młodzieżą szkolną oraz z nauczycielami i pracownikami szkoły. Następnie udał się do przedszkola Sióstr Służebniczek i przedszkola Tęczowego. W sobotę wizytacja rozpoczęła się od odwiedzin chorych, następnie udał się Arcypasterz na pobliski cmentarz gdzie w modlitwie … Czytaj dalej







